Support for MultiDeco

Każdy program instalacyjny ma unikatowy zainstalować kod i są dopuszczone 4 zestawów kluczy rocznie (2 dla Androida) do zainstalowania dodatkowej kopii na układzie wymiany laptopa, komputera do pracy, lub dla urządzenia i n przyszłość. Klawisze nie wygasają, ale można zastąpić w razie potrzeby w 4 zestawy na 12 miesięcy (2 na Androida). Instalowanie kody i klucze nie mogą być przeniesione do innego urządzenia lub osoby.

Można wygenerować nowe klucze dla każdej nowej instalacji ręcznie tutaj (darmowy dla zarejestrowanych użytkowników): Nowy kod / klucz

Kod pochodzi z instalacji sprzętu w systemie komputerowym. Dodatkowe przyciski pozwalają również na dodatki / naprawy / wymiany podzespołów w komputerze. Należy pamiętać, że aktualizacje do programu MultiDeco nie wymagają nowych kluczy - istniejąca rejestracja będzie rozstrzygający. Jednak najważniejsze zmiany w części lub BIOS komputera, zmieni to tożsamość, i wymagają nowego kodu i zestaw kluczy.

Wyslij ponownie kluczy utraconych kluczy i hasel uzytkowników zarejestrowanych.

Są one niemal natychmiast wysłane przez serwer. Jeśli nie otrzymałeś e-maila, prosimy zapoznać się z tematem nie ma e-mail.

Przyciski są wykonane w ciągu 5 minut przez serwer WWW i wysyłane automatycznie. Można wystąpić z klawiszy być ponownie wysłane ponownie: Wyslij ponownie kluczy utraconych kluczy i hasel uzytkowników zarejestrowanych. Wiadomość e-mail zostanie wysłany z adresu: support@multideco.com

Jeśli nie otrzymałeś e-maila, to masz filtr e-mail, który został uwięziony lub usunąć tę wiadomość. Lub dostawcę usług internetowych lub poczty usługodawca czarna dziura pocztę lub odmawia przyjęcia poczty. Sprawdź swój e-mail lub folderu przefiltrowaną luzem lub postoju na to. Obejmuje wszelkie oprogramowanie zabezpieczające na komputerze.

To jest przyczyną brakujące wiadomości. Niektóre szczególnie niektóre Darmowe systemy poczty ISP i są straszne i tylko odsączyć zbyt dobry e-mail wraz z źle. Hotmail i wszystkich jego odmian domen, są bezwzględnie najgorszy dla tego. Inni przestępcy są free.fr i wiele systemów polskiego e-mail.

Propozycje

Ponownie skonfigurować filtry poczty elektronicznej poprzez dodanie adresu do białej listy, listy bezpiecznych, książki adresowej lub innych zatwierdzonych nadawców dla poczty online, ograniczenie poziomu filtra lub wyłącz filtry antyspamowe czasowo. Prośba świeży zestaw danych z zaginionej linku powyżej kluczowego. Również spróbować użyć opcji zwykły tekst przy żądaniu świeżego e-mail, a tym prostym formacie tekstowym może po prostu przejść obok istniejącego systemu filtrów poczty e-mail.

Wielu dostawców usług internetowych i sieci firmowych wykorzystywać systemy filtrów do poczty pułapkę. Systemy te są zazwyczaj instalowane i uruchamiane przez administratora systemu pocztowego i całkowicie ukryte przed zwykłym użytkownikiem. Celem jest, aby rozebrać się większość spamu (95%) i ochrony serwera pocztowego z nadmierną aktywnością. Są to oprócz dowolnego systemu spamu użytkownik ma zainstalowany. Jeśli system ISP jest tani, nad gorliwy, prosty i darmowy system, to będzie to również dobra pułapka email wraz ze złem. Proste systemy mylić dobrą i złą wiadomość e-mail (fałszywie dodatnie) i usuwać prawdziwy e-mail wraz ze śmieciami. Niektórzy ISP pozwoli Ci sprawdzić pocztę kwarantannie, ale wielu po prostu usunąć tę wiadomość bez twojej wiedzy. Bezpłatne usługi pocztowe mogą go usunąć, niezależnie od ustawień.

Hotmail, MSN, etc

Wiele bezpłatnych usług pocztowych (Hotmail, itp), stały się one sposobem usługi pocztowe. Będą one przyjmowane odpowiedzi do oryginalnego poczty wychodzącej, ale odmówić przyjęcia świeżego poczty przychodzącej od nieznanych osób. Nadawca, który jest już znany wam będą przyjmowane, ale poczta świeżej i nieznanymi nowego nadawcy wam zostanie usunięty na wzroku (czarna dziura), bez ostrzeżenia lub powiadomienia do użytkownika lub nadawcy - usługa poczty prostu usuwa go - koniec historii , Wszystko to występuje, ponieważ usługa bezpłatna poczta próbuje ograć spam, ale również wyrzucić swoją prawdziwą pocztę w tym procesie. Pierwsze swoje dane rejestracyjne mogą być trudne w takich sytuacjach.

Grey-listing(Yahoo, itp) jest rosnący trend wśród ISP. Gdy nowa poczta jest wysyłana do ciebie, twój ISP świadomie odmawia i odrzuca każdy kawałek mail wysłany do Ciebie. To prawda - wszystko wróci. System poczty ISP wydaje miękki błąd odrzuceń 421, 450 lub 451 - Spróbuj ponownie komendę systemową później. Poczta było gotowe do ciebie, ale twój ISP odmówił jej przyjęcia. Więc co się dzieje dalej? System poczty ISP rzeczywiście przechwytywane i śledzone IP nadawcy lub Message-ID tej próby doręczenia po prostu odmówił. Później, gdy nadawców MTA (mam nadzieję) nie próbuje ponownie wysłać kartkę elektroniczną kolejny numer IP lub wiadomość jest dopasowany z prób przed, a wiadomość jest następnie odbierane normalnie. Czemu?? Podstawowym założeniem jest to, że systemy wysyłanie rzeczywistym poczty będzie kolejki wiadomości i spróbować delever go ponownie później, ale spamerzy na uprowadzonych komputerów będzie zrezygnować z próby doręczenia, i przenieść się do spamu kogoś innego.

Jeśli usługodawca ma tę szarą listę, to wszystko twoja poczta będzie przyjeżdża opóźniony do Ciebie (15 minut na dzień późno), a być może nigdy nie dojść. Ta praktyka jest dość naiwna i nie tak skuteczne w zmniejszaniu spamu. To zatyka się systemy dostarczania poczty nawet dalej, i zmniejsza efektywność e-mail, bez korzyści dla nikogo.

Mail forwarding Od jednego dostawcy ISP / poczty na inny jest zły pomysł i należy ich unikać. Szansa na niedoręczenia lub niepowodzeń są znacznie wzrosła. Jak poczta przechodzi z jednego do innego MTA, komunikaty własności domeny nadawcy, adresów IP, SPF, wersja sprawdza DNS nie będzie już wyrównać prawidłowo ze względu na proces spedycji. Stracisz dużo elektroniczną do procesu spedycyjnego, ponieważ przekazywane mail może wyglądać być źle tworzone, sfałszowane lub fałszywe, a także różnymi MTA odrzuci i czarna dziura pocztę.

Jeśli nie jesteś w stanie rozwiązać swoje problemy e-mail, chyba darmowa poczty Google (Gmail) rachunek lub poczty Yahoo może być lepszym rozwiązaniem (gmail.com) (mail.yahoo.com). Są niezawodne i wydaje się działać bez problemu. Skontaktuj się z nami support@multideco.com zamienić swój adres powyżej.

Aby zmienic adres e-mail zarejestrowany na stronie zamiane adresów

Wpisz stare i nowe adresy.E-mail z potwierdzeniem zostanie wysłany na stary adres, aby sprawdzić zmiany. Musisz odpowiedzieć na ten e-mail aby zmiany były skuteczne.

Podemos ser alcançado em: support@multideco.com

Lub poprzez wypełnienie poniższego formularza.

E-Mail Technical Support:

(direct email support@hhssoftware.com)